ALUSAPRO

Zimní zahrady

Jedinečné zimní zahrady na míru

ALUSAPRO – to jsou úžasné zimní zahrady, ve kterých budete chtít trávit co nejvíc času. Postaráme se o celý proces realizace, počínaje odborným návrhem na míru (možná i 3D vizualizace) a konče profesionální montáží u vás doma. Samozřejmostí je použití prvotřídních materiálů. Naším cílem jsou zimní zahrady, které v maximální míře naplní očekávání a potřeby svých majitelů. Proto si zakládáme na individuálních konzultacích, abychom poznali vaši představu, předpokládanou výši investice a ostatní faktory, na kterých vám záleží. Na jejich základě vytvoříme návrh šitý na míru. Vždy vám rádi pomůžeme při rozhodování, ať už jde o struktury zimní zahrady, její barvy, skelných výplní, stínění a pod.

Zimní zahrady od ALUSAPRO na tři způsoby

Věděli jste, že zimní zahrady lze využít hned trojí? Asi nejznámější je užívání zahrad jako obytných prostor. Takové zimní zahrady na míru disponují dobrými stínícími i větracími vlastnostmi. Obvykle jsou začleněny do domu. Jejich masivní obvodové stěny jsou dobře izolovány a zasklené střešní plochy přiměřeně zmenšeny. Zimní zahrady mnozí využívají také k pěstování rostlin – domácích i exotičtějších druhů. To znamená, že si můžete vytvořit soukromou botanickou zahradu či mini skleník. Tento typ zimní zahrady je v minimální míře začleněn do nemovitosti. Z velké části je tvořen sklem, aby rostliny měly dostatek přirozeného světla. Důležitým aspektem je přiměřené větrání, vytápění i stínění (jako první na Slovensku přinášíme zákazníkům elektrické samozatahovací střechy na dálkové ovládání, které přispívá k dokonalému komfortu). Věděli jste, že zimní zahrady lze využívat i jako energetické systémy, protože jsou ideální pro úsporu energií a zároveň pro využívání energie z největšího přírodního zdroje – slunce? Pokud toužíte po takové zahradě, rádi vám pomůžeme. Ideální je její orientace na jih, přičemž neprosklené obvodové zdi mohou/nemusí být včleněny do obydlí.

Dokonalý komfort díky zimním zahradám

Jsme experti na sezónní i celoroční zimní zahrady. Používáme systémy CORTIZO a PONZIO. Povrchovou úpravu dodáváme v několika strukturách a barevných provedeních (barvy RAL, DREVODEKOR, BAREVNÝ ELOX). Na výběr máte několik variant skleněných výplní (jednosklo, bezpečnostní, izolační trojskla aj.). Všechny naše zimní zahrady procházejí důslednou kontrolou kvality.