ALUSAPRO

Zimní zahrada celoroční

Celoroční zimní zahrada pro vaše moderní bydlení

Celoroční zimní zahrada představuje plnohodnotnou místnost ve vašem domě. Bez problémů si z ní můžete udělat obývací pokoj, jídelnu, kancelář či soukromou tělocvičnu. V Alusapro se staráme, aby každá zimní zahrada na míru splňovala požadavky a nároky svého majitele a zároveň úžasně zapadla do okolí a architektury nemovitosti. Fantazii se meze nekladou a vždy se snažíme najít nejvhodnější řešení. Dbáme, aby celoroční zimní zahrada byla tvořena odolnou a stabilní konstrukcí (v požadované barvě) doplněnou prvotřídními skleněnými stěnami. Podle vašich potřeb a přání ji obohatíme o různé praktické doplňky (odvětrávání, stínící technika apod. – novinkou jsou elektrické samozatahovací střechy).

Celoroční zimní zahrada jako skvělé relaxační prostředí

Zda je pěkné slunečné počasí nebo nastaly chladnější dny doprovázené deštěm, příp. větrem – celoroční zimní zahrada je vám k dispozici kdykoli. Nejenže se v ní můžete věnovat rozmanitým aktivitám, ale je ideálním místem také pro pěstování rozmanitých rostlin či chov živočichů. Je třeba si uvědomit, k čemu bude celoroční zimní zahrada sloužit. V chladnějších měsících nelze zapomínat na vytápění prostoru a v letních měsících je třeba si dát pozor na zbytečné přehřívání. Každopádně, možností je mnoho. Co se týče topení, elegantním řešením je podlahové vytápění či topné panely. Otázku nadměrného tepla lze vyřešit klimatizací. Jak u obytné jednotky, tak i v případě celoroční zimní zahrady by se nemělo zapomínat na bezpečnost v podobě uzamykatelného systému. Do zimní zahrady můžete zároveň umístit bezpečnostní alarm či kameru.

Vyšší hodnota celé nemovitosti díky celoroční zimní záhadě

Zimní zahrada rozšíří interiér a přispěje k jeho účelnějšímu využití. Vytvoříme dopodrobna propracovaný návrh, aby celoroční zimní zahrada dokonale propojovala obytný prostor vaší domácnosti s exteriérem, a to bez výraznějších změn klimatu uvnitř domu. Po odsouhlasení návrhu se pustíme do výroby. Po dokončení se s vámi dohodneme na termínu montáže, která bude také v naší režii. Na výstavbu zimní zahrady je ve Českých podmínkách doporučena jižní orientace. Získáte dostatek sluneční energie, což je obzvláště vítáno v případě, že vaše celoroční zimní zahrada zároveň slouží také jako soukromá botanická zahrada. Je třeba dodat, že nejen celoroční zimní záhada, ale také sezónní zimní zahrada zvýší celkovou cenu vaší nemovitosti.